Slotu 2.0 sa tak rýchlo nezbavíme...

Autor: Stanislav Hoferek | 14.3.2012 o 15:55 | (upravené 14.3.2012 o 17:59) Karma článku: 8,09 | Prečítané:  1864x

Myslím, že Slovenská Národná Strana má 3 chyby: Nie je slovenská, nie je národná a nie je to strana. Čo to ale vlastne je? A ako je to s vedením?

SNS má tri problémy, ktoré samozrejme veľmi dobre súvisia. A aj keď sa hovorí, že všetko sa dá, len treba chcieť, niekedy treba naozaj veľkú dávku chcenia.

 

SNS nie je slovenská strana. Jej majetok je okrem iného v rôznych jachtách, ktoré plávajú či kotvia pod rôznymi vlajkami. Prečo? Prečo by si niekto, kto údajne stojí za Slovenskom, platil jachtu pod inou vlajkou? Možnosti sú dve. Prvá je tá, že je to lacnejšie či nejako výhodnejšie. Čo môže byť ale Slotovi úplne jedno, pretože má dosť peňazí na to, aby sebe a svojej rodine nakupoval šatočky v Prahe. To ich v Žiline nemajú? Ale no tak... a druhý dôvod? Výsmech Slovensku či snaha o negatívnu reklamu?

 

SNS nie je národná strana. Nereprezentuje národ. Nechráni národ. Nerobí dobré meno národa v zahraničí. A vôbec, pred kým sa brániť? Pred Maďarmi? Pôjdu na člnkoch hore Dunajom? Ale no tak... reprezentácia národa a dobré meno? Na to je ideálna odpoveď "zadaj meno Ján Slota do Youtube" :)

 

SNS nie je strana. Najlepšie to ukazuje volebný autobus, na ktorom Slota dováža ostatných do parlamentu. A nie je tomu tak? Hrá sa na národnú strunu, populárny akože vodca a zvyšok? Nikto, nikto, ešte raz nikto, ďalej Marek Uram a potom zase ďalší nikto. Už tam ani Malíková Belousovová nie je... Je tam Slota a ten dovezie do politiky tých, o ktorých ľudia nemajú záujem. Však ani poriadnu nástenku nevedia urobiť :) A keď už si Belousovová a ďalší uvedomili, že tzv. národná strana je v skutočnosti králikáreň, tak už (na Slovensku) len 2 obdobia a zistia to niektorí zo stále zaslepených voličov.

 

Národnú tematiku preberá Róbert Fico. A aj keď nie som jeho fanušík, tak treba povedať, že je oveľa lepší líder, má vyššiu popularitu a čo je hlavné - nespomína stále len menšiny.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovensko inú možnosť ako jadro Únie nemá, Fico to vie

Krajiny bez eura budú strácať vplyv, Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.

DOMOV

Plavčan urobil nezvyčajnú vec. Oznámil Kiskovi, kedy končí

Fico naťahovanie času nekomentoval.


Už ste čítali?